Ada Camping Cunda

0
1759
Ada Camping - Cunda

Ada Camping Cunda Karavan Kampı

Ada Camping otel ve karavan kampı, adalarıyla meşhur olan Ayvalık’taki 25 adadan en büyüğü olan Cunda (Alibey) Adası üzerinde bulunuyor. Merkeze 3km uzaklıkta olan bu kamp alanı hem otel hem de kamp alanı olarak hizmet veriyor.

Asfalt yola bağlantısı bulunan bu kamp alanına karavanınızla ulaşmak oldukça kolay. Eğer bir karavanınız yoksa ve yine de karavanda kalmak istiyorsanız, tesiste karavan kiralama hizmeti de sunuluyor. Tesise aracınız olmadan ulaşmak isterseniz öncelikle Ayvalık’tan Cunda merkezine dolmuş ya da belediye otobüsü ile ulaşmanız, sonrasında ise bir taksi tutmanız gerekiyor.

Kamp Alanı

Kamp Alanı Elektrik ve Su Kullanımı

Karavanlar için elektrik (6 amper) ve suyun sağlandığı tesiste ayrıca kamp alanını kullanacak misafirler için herbirinde masa, sandalye, aydınlatma ve elektrik prizi bulunan çardaklar hazırlanmış. Elektrik pirizlerinde aydınlatma, oto buzdolapları, cep telefonu ve bunun gibi diğer cihazlarınızı kullanabilir veya şarj edebilirsiniz.

Kum Plaj

Kamp Alanı İmkanları

Kendine ait kum plajı bulundan kamp alanının mutfağında bulunan gazlı ocaklarda yemeklerinizi hazırlayabilir, plajdaki şezlong ve şemsiyelerden, sıcak duşlardan ve soyunma kabinlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Ancak mutfak alanını kullanabilmeniz için hijyen şartları gereği, tencere, tabak, çatal, bıçak, bardak gibi malzemelerinizi yanınızda getirmeniz gerekiyor. Mangal ise sadece ortak mangal alanında yakılabiliyor. Bunun dışında isterseniz buzdolabı ve çamaşır makinesini ücreti karşılığında kullanabilirsiniz.

Akşam 20:00 ile sabah 07:00 arası gece bekçisi bulunan kamp alanında misafirlerin rahat edebilmesi için gece saat 23:00 dan sonra muzik ve tv izlenmesi veya yüksek sesle konuşulmasına musaade edilmiyor. Ayrıca evcil hayvanların kamp yerine girmesine müsaade edilmiyor. Gece saat 23:00 dan sonra motorlu araçların sadece otoparka girmesine izin veriliyor.

Ada Camping Fiyatları

  • Karavan ve Motokaravanlar için gecelik 200TL.
  • Elektrik kullanımı 90TL.
  • Buzdolabı kullanımı 80TL.
  • Çamaşır makinesi kullanımı 100TL.
  • Kiralık karavan fiyatları gecelik 2500-4000TL arasında.
  • Çadırda konaklayacaklar için ise gecelik kişi başı 400TL.
  • Bungalowlar ise konaklayacak kişi sayısına göre 4000TL ile 6000Tl arasında.

Bu fiyatlar işletmenin websitesi üzeirnden alınmış olup, özel günlerde farklılıklar göstermektedir. Güncel fiyatlar ve rezervasyon için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Ada Camping İletişim

Ada Camping

Cunda (Alibey) Adası, 10405 Ayvalık – Türkiye

+90 (266) 327 12 11

http://www.adacamping.com