Akçakıl Camping – Taşucu Mersin

0
1035
Akçakıl Camping Karavan Kampı - Taşucu Mersin
Akçakıl Camping Karavan Kampı - Taşucu Mersin

Akçakıl Camping Restaurant – Taşucu Mersin

Akçakıl Camping, isminden de anlaşılacağı üzere plajı ve denizi beyaz taşlardan oluşan ama bunun neticesinde pırıl pırıl denizi olan bir kamp alanı. Avrupa Kamp Karavan Derneği üyesi olan bu tesis, Mersin’e bağlı Taşucu mevkiinde bulunuyor. Tesis içerisinde ister karavanınızda, ister çadırda ya da isterseniz bungalow evlerde konaklayabilirsiniz. İçerisinde güzel bir restaurantı da bulunan tesisin, tüm imkanlarından gün boyunca faydalanabilirsiniz. Kampçı olsun olmasın, verdikleri hizmetlerden dolayı yolu Mersin’den geçenlerin uğrak yeri olmuş bir tesis burası.

Bungalow Evler

Kamp Alanı Elektrik ve Su Kullanımı

Kamp alanında elektrik ve su hizmeti bulunuyor.

Akçakıl Camping Restaurant Plajı

Kamp Alanı İmkanları

Denize sıfır olan bu kamp alanında konaklayan misafirler, tesisin tüm hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Eğer yemek pişirmekten pek hoşlanmıyorsanız, tesisin kendisine ait restaurantı bulunmakta. Restaurant taze yerel sebzeler kullanılarak hazırlanmış kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini dilerseniz menü olarak dilerseniz alakart olarak servis edilebiliyor.

Tesis içerisinde elektrik ve suyun yanında, sıcak suyu bulunan açık ve kapalı alan duşları, plaj, şemsiye ve şezlongları ücretiz olarak kullanabiliyorsunuz. Bunların yanısıra kamp yapan misafirlerin konforu da göz önünde bulundurularak çamaşırhane, bulaşıkhane, mutfak ve fırın gibi imkanları da sunulmaktadır.