Aktur Camping Datça

0
2549
Aktur Camping Karavan Kampı - Datça
Aktur Camping Karavan Kampı - Datça

Datça Aktur Camping

Oldukça geniş bir alana sahip olan Aktur Camping doğası, denizi ve muhteşem koyları ile meşhur olan Muğla’ya bağlı Datça ilçesinde bulunmaktadır. Marmaris – Datça arasında kalan bu kamp alanı Dalaman Havalimanı’na 113km, Datça’ya 27 km ve Marmaris’e ise 38km mesafededir. Karavanınız ile rahatça ulaşabileceğiniz bu karavan kamp alanı, oldukça büyük olan Aktur Tatil Sitesi içerisinde bulunmaktadır. Bu da beraberinde, market, eczane, kuaför, bankamatik ve bunun gibi birçok imkan sunmaktadır. Eğer amacınız şehirden fazla uzaklaşmadan karavan kampı yapmak ise, muhteşem koyları ve imkanları ile bu kamp alanı tam size göre…

Aktur Camping – Datça Karavan Kampı Plajı

Kamp Alanı Elektrik ve Su Kullanımı

Karavanlar için elektrik ve su sağlanmaktadır. Her türlü ihtimale karşılık yanınızda mutlaka uzatma kablosu bulundurmanızda fayda var. Ödeyeceğiniz elektrik ücreti kullanımınıza bağlı olarak değişiyor. Kamp alanından çıkış yaparken, kullandığınız kw/s üzerinden elektrik bedelini ödeyebiliyorsunuz.

Kamp Alanı İmkanları

Tesis içerisinde ve etrafında birçok imkan bulunmakta. Sıcak soğuk duşlar, mutfak, çamaşırhane ve bunun gibi imkanlar dışında Aktur Tatil Sitesi içerisinde olması sebebiyle sitenin imkanları da hemen başucunuzda bulunuyor. Bu imkanlar neler mi? Pastane, fırın, sağlık ocağı, eczane, internet kafe, dalgıçlık ve yelkencilik okulu, üç süpermarket, beş restaurant, iki bar gece kulübü ve daha sayamadığımız birçok imkan ve aktivite sizleri bekliyor.

Kamp alanı çamaşırhanesi

Aktur Camping Fiyatları 2023

Kamp fiyatlarının bulunduğunuz döneme göre değişiklik gösterdiği bu tesiste karavanlar için ayrı, karavanda konaklayacak kişiler için ayrı ücret tahsis edilmekte.

Örneğin, Mayıs ayında karavanınız ile konaklamak isterseniz, karavan için 115 TL ve konaklayacak kişi başına da ayrıca 80,50 TL ödemeniz gerekiyor. Temmuz-Ağustos aylarında ise bu fiyatlar karavan için 195,50 TL ve kişi başına ayrıca 195,50 TL olarak değişiyor.

Bunun dışında kullanacağınız elektrik için KW başına 5 TL ödüyorsunuz. Buzdolabı günlük 35 TL ve tek yıkamalık çamaşır makinesi kullanımı ise 30 TL olarak ücretlendiriliyor.

Güncel fiyatlar ve rezervasyon için, aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Aktur Camping İletişim

+90 (252) 724 61 68 – 69

http://www.datcakamping.com/